KRIIDIVÄRVI KOOLITUS

KRIIDIVÄRVI KOOLITUS

Head uudised meie vanadele ja uutele sõpradele – nüüd on Teil võimalus osaleda vahvas Vintage kriidivärvi töötas ning saada ka endale viimasepeal äge mööbliese!

Ennem ja pärast kriidivärvi

Kriidivärvikoolitusel valmistame mööbli ette värvimiseks, praktiseerime erinevaid värvimitehnikaid ja kaunistamise võimalusi ning leiame erinevaid võimalusi eseme viimistlemiseks. 

Koolitusel õpime selgeks:

- kriidivärvimise tehnikad ning töövahendid
- kulutamise/vanutamise erinevad võimalused
- kraklee ehk mõranemise efekti loomine
- šabloonidega kaunistamise
- 3D pastaga reljeefsete kaunistuste loomise
- puidust nikerduste paigaldamise
- vahade ja efektvahade kasutamise

Tutvume erinevate viimistlusvahenditega ja nende koostise ning kasutusalaga. Koolitusel on võimalik proovida kätt pärlja efekti vaha, valge vaha, pruuni vaha, pronksi vaha, ja läbipaistva tugevust andva antiikse vahaga. Arutame ka vaha ja laki erinevustest.Jagame nõuandeid, kuidas šabloonidega värvida ilma, et värv laiali valguks!

Koolitus sobib hästi neile, kes alles alustavad tutvumist värvide huvitava maailmaga kui ka neile, kes juba varem värvimisega kätt on proovinud.

Kaasa oma VÄIKE mööbliese, mida soovite kaunistada: nagi, karp, kohver, lastetool, taburet, tool, riiul, öökapp, kiikhobune, vaas, lillepott, küünlajalg, pildiraam, peegliraam vms – sobib kõik, mida jõuate ilusasti kaasa tassida.

PS! Mööbliese ei pea olema lihvitud, vaid võib olla lakitud, peitsitud, värvitud vms! Sobivad ka mööbliplaadist esemed.

Koolitusel värvime igal ühel enda kaasavõetud mööblieseme ära, kaunistame vastavalt soovile ning viimistleme. Iga koolitusel osalenu läheb koju juba redisainitud mööbliga!

Töötoa hinna sisse kuulub meie poolt pintsel, värv, vaha ja loomulikult ka õpetussõnad ning vahvad nipid- trikid :)
Koolitus on praktiline ja hind sisaldab juba kõiki vajalike töövahendeid, värve, šabloone, lakke ja viimistlusvahendeid.

Ajakulu ligi 3 tundi.

Osavõtutasu 31 eurot

Registreeri end maren@maakivist.ee või 5815 6673

Kui soovite meid endale külla töötuba tegema siis kirjutage oma soovist: maren@maakivist.ee või 58156673