PILDITRANSFEERI KOOLITUS

PILDITRANSFEERI KOOLITUS

Head uudised meie vanadele ja uutele sõpradele – nüüd on Teil võimalus osaleda vahvas pilditransfeeri töötas ning saada ka endale viimasepeal ägedad pilditransfeeri oskused!

 

Pilditransfeer

Pilditransfeeri koolitusel räägime täpsemalt fototransfeerist ning kasutusvõimalustest, kanname foto üle lõuendile ning jagame nippe, kuidas saada maksimaalselt terav tulemus. Praktiseerime ka erinevaid viimistlusvõimalusi ning antiikseks muutmise tehnikaid. 

Koolitus koosneb kahest osast:

1. Fototransfeer lõuendile – maailmas ülipopulaarne tehnika!
2. Kaunis kodusilt – loo hubasust koju või sõbrale kingituseks!1. osa
Kanname tavalisele A5 suuruses lõuendile igaühe oma valitud foto/pildi/teksti. Igaüks saadab ennem koolitust oma valitud foto failina koolitajale siis on koolituse algades kõigil vajalikud töövahendid olemas. Sobib perefoto, foto lapsest, iseendast, kassist või hobusest. Õpitud tehnika võimaldab hiljem tavalisele A4 paberile prinditud fotosid, embleeme või tekste erinevatele pindadele siirdada. 

2. osa
Kodusildi koolitusel praktiseerime erinevaid värvismitehnikaid ja kaunistamise võimalusi. Jagame nõuandeid, kuidas šabloonidega värvida ilma, et värv laiali valguks! Kasutame šabloone ja 3D pastat ning õpime värvima ilma pintslitriipudeta.

Valminud kaks toodet saab igaüks koju kaasa.

Koolitus sobib hästi neile, kes alles alustavad tutvumist värvide huvitava maailmaga kui ka neile, kes juba varem värvimisega kätt on proovinud.

Osavõtutasu 35 eurot – koolitus on praktiline ja hind sisaldab juba kõiki vajalike töövahendeid! Registreeri end maren@maakivist.ee või 5815 6673

Kui soovite meid endale külla töötuba tegema siis kirjutage oma soovist: maren@maakivist.ee või 58156673