fbpx
Skip to content

koolitused

Head uudised meie vanadele ja uutele sõpradele – nüüd on Teil võimalus osaleda meie vahvatel koolitustel ning saada ka endale viimasepeal ägedad oskused!

Miks on meie koolitused kasulikud?

  •  Teooria on ühendatud praktikaga
  • Parimad saadaolevad vahendid
  • Pikaajaliste kogemustega omandatud nõuaned-nipid

Meie eesmärk on populariseerida taaskasutust – inspireerida ja julgustada inimesi isetegema, pakkudes neile selleks parimaid saadaolevaid vahendeid.

.Soovime Teiega oma pikaajalisi kogemusi ja nippe jagada – selleks toome kokku ja koolitame taaskasutushuvilisi. Täiendame end pidevalt, et pakkuda isetegemise huvilistele põnevat koolituste maailma.

jõulukuulid

Südamlike, hoole ja armastusega valmistatud jõulukaunistuste meisterdamine.

pilditransfeer

pilditransfeer & 3D tehnika

Koolitus koosneb kahest osast:
1. Pilditransfeer – maailmas ülipopulaarne tehnika!
2. 3D tehnikad – loo ainulaadne kaunistus mööblile, seinale, lillepotile või sünnipäeva kaardile!

26d62956a428dd1c3b88937c9fda4a04

ornamendid & vintage

Põnevas mööblidekooride töötoas saad kõik vajalikud oskused kaunite dekooride valmistamiseks, paigaldamiseks ja vintage effekti saavutamiseks. 

RAWSILK-INGLENOOK-3

kriidivärvi koolitus

Kriidivärvikoolitusel valmistame mööbli ette värvimiseks, praktiseerime erinevaid värvimitehnikaid ja kaunistamise võimalusi ning leiame erinevaid võimalusi eseme viimistlemiseks. 

fusion mineraalvärvi koolitus

Mineraalvärvi koolitusel valmistame mööbli ette värvimiseks, praktiseerime erinevaid värvimitehnikaid ja kaunistamise võimalusi.

unenäopüüdja

unenäopüüdja

Õpitoas saab igaüks teha kauni ja isikupärase unenäopüüdja. 

koolituskava

 
 
 
 
Kohtade arv on piiratud ja vajalik on etteregistreerimine – tee seda kirjutades maren@maakivist.ee või helistades 58156673
 
"NIIII vahvad ja põnevad koolitused - sain häid ideid ja inspiratsiooni! Näpud kohe sügelevad värvima ja šabloonima! Soovitan soojalt!”
5/5
Kristel Toms
Kriidivärvi loovkoolitusel osaleja
Kriidivärviga mööbli katmine

Loovkoolitustel õpetan Sulle, kuidas lihtsate vahenditega luua oma unistuste kodu. Minu eesmärk on  inspireerida ja julgustada inimesi isetegema. Selleks oleme Teie jaoks Eestisse toonud parimad saadaolevad vahendid. Soovime Teiega oma pikaajalisi kogemusi ja nippe jagada – selleks toome kokku ja koolitame taaskasutushuvilisi. Täiendame end pidevalt, et pakkuda isetegemise huvilistele põnevat koolituste maailma.

Maren Vahter

Võõp loovkoolitaja