Looduslik seinavärv Warm Latte 2,5 l

65.90

Vintage matt seinavärv on veebaasil hingav keskkonnasõbralik värv, mis on mõeldud seinte ning muude suurte pindade värvimiseks. Värv jätab kauni mati ning kriidise pinna. Tänu suurepärasele nakkuvusele ja heale katvusele sobib pea kõigi pindade värvimiseks ilma spetsiaalse ettevalmistuseta. Sobib nii savi kui ka lubikrohvitud pindade värvimiseks – jätab seina hingavaks. (Sobib ka juba tapeeditud pindade ülevärvimiseks.)

Ainult 1 laos

Kategooria:

Vintage matt seinavärv on veebaasil hingav  keskkonnasõbralik värv, mis on mõeldud seinte ning muude suurte pindade värvimiseks. Värv jätab kauni mati ning kriidise pinna. Tänu suurepärasele nakkuvusele ja heale katvusele sobib pea kõigi pindade värvimiseks ilma spetsiaalse ettevalmistuseta.

Kasutamine:  Veendu, et pind on rasvavaba. Kanna pinnale üks õhuke kiht värvi ning lase vähemalt  üks tund kuivada ning seejärel kanna peale teine kiht värvi.

Värvi võib lahjendada veega, et saada kriidisem/piimjam lõpptulemus. Soovi korral kaunista erinevate šabloonimotiividega. Rohkem kasutatavaid pindu nagu koridori seinad ning lülitite ümbrus on soovitatav üle katta Vintage Pirmer&Sealeriga, mis suleb värvi poorind ning kaitseb plekkide eest.

Kogus: 2,5 liitrit

Katvus: olenevalt pealispinna poorsusest saab  katta kuni 30 m²

Kuivamine: katsumiskuiv on 30 minutiga ning ülevärvitav tunni möödudes