fbpx
Skip to content
Allahindlus!

Piimavärv Curio

8.90

Saab liitri mööblivärvi!

Sarnane kriidivärvile – pulber tuleb vaid ise veega lahustada. Miss Mustards Seeds Milk Paint on maailma kuulsaim ja populaarseim piimavärv.

Mis on piimavärv?

Piimavärv on universaalne värv, mille ajalugu ulatub iidsete koopamaalinguteni välja. Seda võib kasutada nii värvi kui peitsina, nii ühtlase kihi kui kulunud, vanaaegse pinna loomiseks. Ükski teine värv ei jäta niivõrd loomulikku ja vanaaegset pinda kui piimavärv! Tegemist on ülimalt loodussõbralik värv, mida võib kasutada nii lastemööblil kui mänguasjadel.

Kasutamine värvina: Piimavärvi müüakse pulbrina. Värvi valmistamiseks sega pulber 1:1 veega, sega paar minutit kuni segu on ühtlase konsistentsiga ja tükivaba. Lase 15 minutit seista ning sega uuesti. Värvi pinnale 2-3 kihti. Värv kuivab 1 tunniga. Niiskuskindluse andmiseks kata värvitud pind vaha või lakiga.

Kasutamine peitsina: Piimavärvi peitsi valmistamiseks sega pulber 1:5 veega. Sega paar minutit kuni segu on ühtlase konsistentsiga ja tükivaba. Lase 15 minutit seista ning sega uuesti. Värvi pinnale 2-3 kihti. Värv kuivab 1 tunniga. Niiskuskindluse andmiseks kata peitsitud pind vaha või lakiga. Piimavärviga saab värvida töötlemata puitu ja poorseid pindasid. Lakitud/ värvitud puidu puhul tuleb pind eelnevalt vanast viimistlusest puhastada!

230 g –  (katvus ca  7 m²)

Ainult 1 laos