fbpx
Tasuta transport pakiautomaati! Tellimusi postitame igal tööpäeval!

Kalklitir lubivärv Oliva

84.90

Naturaalne lubivärv on suurepärane valik neile, kes otsivad esteetiliselt ilusat aga ka head sisekliimat hoidvat keemiavaba värvi. Värvitud pind jääb matt ning ei peegelda valgust.

Kalklitir lubivärvi saab kasutada kõikjal majas, lisaks seintele ja lagedele ka vannitoas, köögis ja küttekolletel. Sobib ideaalselt nii ajalooliste kui ka moodsate ehitiste viimistlemiseks.

Kalklitir lubivärv on lõhnavaba, ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid ega sünteetilisi liim- ja säilitusaineid. Oma antibakteriaalsete ja antiallergiliste omaduste poolest sobib see kõigile, kes hindavad naturaalsust ning loodussõbralikku elukeskkonda. 

4 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Kuidas kasutada Kalklitir lubivärvi?

Värvi valmistamine

Kanna kindlasti kaitseprille ja maski.  Võta puhas anum värvi valmistamiseks ja vala pulber anumasse. Lisa vähehaaval vett, samal ajal mikserdades kuni värv muutub ühtlaseks pastaks ja tükke enam ei ole. Puhasta  anuma servad, sest mikserdades koguneb sinna värvitükke. Jätka vee lisamist vähehaaval, samal ajal mikserdades kuni oled lisanud vee vastavalt juhendis märgitud kogusele. Juhul kui värv tundub veel tükkis, lase seista 15min ja mikserda uuesti. Jätka kuni tükid on kadunud. Lase värvil seista vähemalt 30 minutit ning sega enne värvima asumist uuesti läbi. Ka värvimise vahepeal ära unusta segamist – selleks, et vältida värvipigmentide valgumist anuma põhja. Alati sega üheks värvimiskorraks kokku piisav kogus värvi, selleks et tulemus jääks seintel üks.

Paigaldus

Hästi imavad aluspinnad (savi- ja lubikrohvid jt.) võib eelnevalt kruntida Kalklitir krundiga, et tagada ühtlane nake ja imavus. Kanna värv pinnale kahes kihis, et aluspind ei jääks läbi kumama. Kui aluspind on imav, tuleks esimese kihi värv segada vedelam. Mitteimava aluspinna puhul peaks esimese kihi värvi segama paksema, et katvus oleks parem ja ühtlasem. Lase esimesel kihil täielikult kuivada enne kui teisega alustad. Värvides pintsliga kasuta eri suunalisi tõmbeid. Ära jää värvimisel liiga kauaks ühe koha peale pintseldama, sest olenevalt aluspinnast võib värv sellega segunema hakata ning tooni muuta.

Materjali kulu

  • Lubivärvi pulbri kogus 1kg.
  • Vee kogus 1700ml

Katvus: 8m2 kahes kihis

Lubi on söövitava toimega. Vältida tolmu sissehingamist, kokkupuudet nahaga ja silma sattumist. Soovitav on kasutada respiraatorit, kaitseprille ja -riietust. Silma sattumisel pesta silm füsioloogilise lahusega. Klaas, metall ja lakitud pinnad ning teised lubja suhtes tundlikud pinnad kata pritsmete eest enne paigaldamist. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Säilitamine

Säilitada kuivades tingimustes. Säilivusaeg 1 aasta alates tootmiskuupäevast. Tootmiskuupäev asub pakendi põhjal. Eri partiides võivad esineda vähesed toonierinevused.

Kategooria: Sildid: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.