fbpx

Kriidivärv Forest Green

28.90

Vintage mati kriidivärviga saate vanast ning väsinud mööblitükist lihtsa vaevaga kauni vintage mööblieseme.

Vee baasil looduslik matt kriidivärv on suurepärase katvusega mööblivärv, mis kinnitub pea igale pinnale ilma erilise ettevalmistuseta.

Vee baasil looduslik matt kriidivärv on suurepärase katvusega mööblivärv, mis kinnitub pea igale pinnale ilma erilise ettevalmistuseta. Kuumakindel ning ”hingav” värv on hea lahendus kaminte, ahjude ja soojamüüride värvimiseks.

Kogus: 700 ml

Katvus: olenevalt pealispinna poorsusest saab 700 ml värviga katta kuni 13 m² ehk siis näiteks suure riidekapi või kaks suurt kummutit.

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Kriidivärv on enimkasutatud mööbli värskendamiseks, kuna võimaldab pindu värvida eelnevalt neid lihvimata. Tänu suurepärasele katvusele sobib pea kõigi pindade värvimiseks: puit, mööbliplaat, metall, keraamika.  Värv kinnitub praktiliselt igale pinnale ilma erilise ettevalmistuseta – nii lakitud, värvitud kui ka peitsitud.

Kasutamine: puhasta värvitav pind puhta veega. Veendu, et pind on rasvavaba. Kanna pinnale üks õhuke kiht värvi ning lase vähemalt  üks tund kuivada ning seejärel kanna peale teine kiht värvi. (Vajadusel võib kanda ka kolmanda kihi.) Värvi võib lahjendada veega, et saada kriidisem/piimjam lõpptulemus. Soovi korral kaunista erinevate šabloonimotiividega. Pinna kaitseks kasuta kindlasti vaha või lakki.Exclusive products

Special category of products