NÕUANDEID: 10 põhjust, miks valida looduslik seinavärv

Looduslikud seinavärvid annavad hingava, kemikaalivaba ning kauni kodu. Vintage Paint looduslikud seinavärvid katavad paremini kui tavalised seinavärvid ning on seetõttu väga kuluefektiivsed.

Vintage Paint looduslikud seinavärvid on kriidivärvid, mis on valmistatud ajalooliste retseptide põhjal looduslikest mineraalidest, savist ning puhtast veest. Värv on toodetud keskonnasõbralikest looduslikest komponentidest ja ei sisalda mürgiseid kemikaale ning on VOC- vaba. Sobivad väga hästi ka savi- ning lubikrohvitud pindade värvimiseks. Sisetingimustesse mõeldud kriidivärvi abil on võimalik edukat üle värvida ka juba tapetseeritud seinu.

Kriidivärvi eelised:

  1. Kriidivärv on väga hea katvusega ning kergelt rulli või pintsli abil seinale kantav, laseb niiskust läbi ning niiskus ei kogune värvi alla.

  2. Täna väga suurepärasele nakkuvusele sobib pea kõigi pindade värvimiseks ilma erilise ettevalmistuseta.

  3. Tänu kõrgeke pH-tasemele kaitseb värv pinda hallituse eest.

  4. Värvitud pind jääb matt

  5. Väga ilus ja ainulaadne toonivalik

  6.  Kergesti ülevärvitav

  7.  Kuiva lapiga pühkimiskindel 

  8.  Ei sisalda mürgiseid komponente ja on VOC- vaba ning sobib eriti hästi allergikutele ja lastetuppa

  9. Värv on täiesti lõhnavaba

  10. Emissioonivaba

Uuri lisa VÕÕP loodusvärvide spetsialistidelt.

KUIDAS KASUTADA? Värvitav pind peab olema puhas ja rasvavaba. Temperatuur värvimisel minimaalselt +10°C. Kuna värv kuivab karboniseerumise teel – niiskuse ja CO2 toimel – vältida värvimise ja värvi kuivamise ajal tuuletõmmet ja otsest päikest. Enne kasutamist korralikult segada. Värvida üks sein korraga, et vältida värvi kuivamisest põhjustatud rantide teket.  Värv tuleb kanda pinnale õhukese kihina rulli või pintsliga kahe kihina.  Enne järgmise kihi värvimist peab eelmine kiht olema täielikult kuivanud. Kuivamise aeg 1 tund. Värvi võib lahjendada veega, et saada kriidisem/piimjam lõpptulemus. Soovi korral kaunista erinevate šabloonimotiividega või mustrirulliga.  Rohkem kasutatavaid pindu nagu koridori seinad ning lülitite ümbrus on soovitatav üle katta Vintage Pirmer&Sealeriga, mis suleb värvi poorind ning kaitseb plekkide eest.

SÄILITAMINE Säilitada tihedalt suletud taaras lastele kättesaamatus kohas, jahedas ja kuivas ruumis. Kaitsta külma eest.