fbpx
Tasuta transport pakiautomaati! Tellimusi postitame igal tööpäeval!

TINGIMUSED

Enne ostu sooritamist palun tutvuge põhjalikult www.võõp.ee interneti-kaupluse tingimustega.

Tellimuse vormistamisel olge tähelepanelik ja kontrollige, et sisestatud informatsioon ja kontaktandmed oleksid täpsed. Teie tellitud kauba õigeaegne ja kiire saabumine sõltub tellimuses esitatud andmete õigsusest.

  1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Käesolevad tingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse interneti-poes VÕÕP (http://www.võõp.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi Ostja) ning VÕÕP OÜ (edaspidi Müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Ostja poolt ja tellimuse kinnitus on saadetud Ostja e-meili aadressile ning Ostja on toote eest ära tasunud.

1.2.Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad VÕÕP vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3.Võõp OÜ on õigustatud www.võõp.ee arengust tulenevalt ning parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama.

2.Tooted ja Hinnad

2.1. Kõik hinnad VÕÕP interneti-poes on välja toodud eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.

2.2. Ostetud toodetele lisandub transpordihind vastavalt Ostja valitud transpordiliigile ja see arvutatakse Ostja Ostukorvis.

2.3. Üldjuhul on VÕÕP interneti-poes välja pandud kaubad kohe saadaval. Kaubad, mis on ainult tellimisel, on vastavalt märgistatud ja neile on lisatud info tarneaja pikkuse kohta.

  1. Tellimine ja Maksmine 

3.1. Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need Ostukorvi.

3.2. Kui kõik soovitud tooted on Ostukorvi lisatud siis vajutage „Vaata ostukorvi“, valige sobiv transpordiviis ja täitke vajalikud väljad oma andmetega ning kinnitage tellimus.
3.3. Ostu eest saab Ostja tasuda läbi Montonio e-äri makselahenduse pangalingi kaudu, arve/e-arve alusel ülekandega Võõp OÜ arveldusarvele või kohapeal sularahas.
Pangaülekandega maksmisel on aluseks Ostja e-postile saadetud tellimuse kinnitus, kus on ka kõik vajalikud pangarekvisiidid märgitud.

3.3.1 VÕÕP OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

3.4. Ostja e-postile saadetud tellimus kehtib kolm päeva ja kui oli valitud pangaülekandega maksmine, siis tuleb tellimuse eest tasuda selle aja jooksul.

3.4.1. Kui raha ei ole kolme päeva jooksul Müüja arveldusarvele jõudnud, siis Ostja poolt VÕÕP interneti-kaupluses tehtud tellimus tühistatakse.

  1. Tarneaeg ja Transport 

4.1. Ostja poolt VÕÕP pinterneti-poest tellitud kaup väljastatakse Müüja laost peale 100% Tellimuse tasumist.

4.2. Kõik poes olevad tooted ja nende tellimused täidetakse pärast makse laekumist mitte hiljem kui seitsme tööpäeva jooksul.

4.3. Kui kauba juures on märgitud tarneaeg (näiteks 2-4 kuud), siis tähendab, et kaup jõuab tootja poolt kõige rohkem 4 kuu jooksul peale Ostu-müügilepingu jõustumist Müüja lattu, kust see saadetakse omakorda Ostjale edasi.

4.4. Kui Ostja poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud või tootmisest maas, teavitab Müüja Ostjat sellest viivitamatult, annab teada uue kauba saabumise aja või tagastab soovi korral raha.

4.5. Transporditeenuse liik “Itella SmartPost” – Koostöös Itella SmartPostiga pakub VÕÕP mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 60cm x 60cm) järele tulemiseks Ostjale lähimasse pakiautomaati.

4.5.1. Valige ostukorvis transpordi viisiks Itella SmartPost ning Teile avaneb nimekiri erinevatest pakiautomaatidest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte.

4.5.2. Itella SmartPost teenuse hind on 4,19 €.

4.5.2.1. Kõik väikesemõõtmelised tellimused, mille summa on 50 eurot või rohkem, toimetatakse Ostjale kätte tasuta Itella SmartPost pakiautomaadi kaudu.

4.5.2.2. Kõik suuremõõdulised (ei mahu pakiautomaati) tellimused saadetakse Itella Smartpost kulleriga Teie soovitud aadressile Eesti Vabariigi piires hinnaga 13,00 eurot.

4.6. Transporditeenuse liik “Tulen ise järele” – Kaubad saab Ostja kätte Müüja laost aadressil Tartu tn 15a, Viljandi, Viljandimaa. Parkimine on maja hoovipoolses osas tasuta ning sissekäik on hoovipoolsest majaosast keskmisest uksest. (Võõp Oü ladu asub Rohelise Maja Kohviku ja Koidu Konsumi vahetus läheduses.)
Tellitud ja makstud kaupa  väljastatakse tööpäeviti 09:00 kuni 13:00. Kontakttelefon: +372 58156673

4.6.1.”Tulen ise järele” teenus on tasuta.

4.7. Kauba kohaletoimetamise hind vastavalt punktidele 4.5.2. ja 4.7.1.  kehtivad Eesti Vabariigi piires. Kui soovite tellida kauba tarnet Eestist välja, võtke palun VÕÕP Stuudioga ühendust e-posti teel aadressil maren@maakivist.ee ja me teeme Teile pakkumise.

  1. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

5.1. Ostjal on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates VÕÕP interneti-poe elektronposti aadressile maren@maakivist.ee vastavasisulise teate koos arve numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades VÕÕP kontakttelefonil +372 5815 6673.

5.2. Peale toodete kättesaamist on Ostjal VÕS mõistes 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Juhul, kui tooted ei sobi, on Ostjal õigus 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada.

5.3. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis.

5.4. Tellimuse tühistamisel või tellimusest taganemise korral 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist tagastab Müüja Ostjale ostu eest tasutud summa Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimuse tühistamisest või tellimusest taganemise kohta teate saamisest, v.a. juhtudel kui tagastatav toode on halvenenud või halvenemine on põhjustatud:
5.4.1. asjaoludest, mis ei ole tingitud Müüjast
5.4.2. toote mittesihipärasest kasutamisest

5.5. Punktides 5.4.1. ja 5.4.2. toodud juhtudel on Müüjal õigus tasaarveldada toote väärtuse vähenemine Ostja poolt toote eest tasutud ning talle tagastamisele kuuluva summaga.

5.6. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu: kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see Ostja kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulud.

  1. Garantii

6.1. VÕÕP vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad kahe aasta jooksul arvates toodete Ostjale üleandmisest. Toote garantiitunnistuseks on Ostjale e-postiga saadetud arve.

6.2. Müüja ei vastuta:
6.2.1. Ostja süül toote halvenemise/kahjustumise eest
6.2.2. puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
6.2.3. toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

6.3. Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel on Ostja kohustatud selle kohta saatma Müüjale avalduse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 1 kuu jooksul arvates toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduse avastamisest. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab Ostja õiguse tugineda toote nõuetele mittevastavusele.

6.4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Müüja kulul.

6.5. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

  1. Isikuandmete töötlemise tingimused

Klientide parimaks teenindamiseks kogub ja säilitab VÕÕP OÜ klientide andmeid alljärgnevate põhimõtete järgi:

7.1. VÕÕP OÜ järgib oma tegevuses isikuandmete kaitse ning konfidentsiaalse info saladuses hoidmise põhimõtteid.

7.2. VÕÕP OÜ võib töödelda (sealhulgas koguda, salvestada ja edastada) järgmisi klientide andmeid: nimi, e-posti aadress ja kontakttelefoninumber . Firmade puhul lisanduvad veel firma aadress, KM-kohuslase registreerimisnumber ja ettevõtte registreerimisnumber. 

7.2.1. VÕÕP OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

7.3. Isikuandmete kogumisel lähtub VÕÕP OÜ seadusest ning andmeid kogutakse ulatuses, mis on vajalikud sõlmitud lepingute täitmiseks ning klientide parimaks teenindamiseks.

7.4. VÕÕP OÜ rakendab infotehnoloogilisi ja muid vajalikke turvameetmeid isikuandmete kaitstuse tagamiseks ning isikuandmete töötlemise jälgimiseks. VÕÕP OÜ töötajad on teadlikud isikuandmete kaitse põhimõtetest ning konfidentsiaalse info saladuses hoidmise kohustusest ning vastutavad eeltoodud kohustuste rikkumise eest. 

7.5. VÕÕP OÜ ei edasta klienti puudutavaid isikuandmeid ühelegi kolmandale isikule, välja arvatud kui selline kohustus tuleneb seadusest või andmete väljastamiseks on andnud loa isik, kelle andmed need on.

7.6. VÕÕP OÜ võib saata oma klientidele uute pakkumiste ja kampaaniate kohta käivat infot. Kliendil on igal ajal õigus keelduda reklaamipakkumisest, teavitades sellest VÕÕP OÜ´d. 

7.7. VÕÕP OÜ säilitab isikuandmeid oma andmebaasis ning kliendil on õigus saada infot VÕÕP OÜ´lt tema kohta käivate isikuandmete kohta, nõuda ebaõigete isikuandmete parandamist, infot sooritatud toimingute kohta, e-poe konto kustutamist ning paluda isikuandmete töötlemist.

7.8. VÕÕP OÜ salvestab e-posti teel antud klientide korraldusi ning vajadusel kasutab neid salvestisi kliendi korralduste ja toimingute tõestamiseks.

7.9. Küsimuste korral andmete töötlemise ja e-poe kasutajakonto osas, helistage palun VÕÕP OÜ telefonil 58 15 66 73 või saatke e-mail aadressile maren@maakivist.ee.

  1. Infoedastus

8.1. Müüja saadab kõik teated Ostja registreerimisvormis märgitud e-posti aadressil.

8.2. Ostja edastab kõik teated ja küsimused Müüja kontaktandmetele (telefon +372 58 15 66 73 ja e-post maren@maakivist.ee).

  1. Lõppsätted

9.1. Ostja ja Müüja lepivad kokku, et kogu Müüja interneti-poe kodulehel olev teave (sealhulgas käesolevad tingimused, teave Müüja, pakutavate toodete ja teenuste, hindade ning garantii kohta, teave Müüja ja Ostja õigustest ja kohustustest Ostu-müügilepingu täitmisel) loetakse Ostjale kirjalikult esitatuks.

9.2. Kõik Ostu-müügilepingust tulenevad lahkhelid Ostja ja Müüja vahel lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui kokkulepet ei õnnestu saavutada, lahendatakse lahkhelid Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.