fbpx
Tasuta transport pakiautomaati! Tellimusi postitame igal tööpäeval!

Borastapeter Recover tasandustapeet (paks/rullis 9,7rm)

73.90

Tasandustapeet EASY-UP RECOVER on tehniline alustapeet ebatasaste pindade ühtlustamiseks. See on klaaskiuvaba valmistoode, mis asendab enamikul juhtudel  lauspahteldust. Kiire, lihtne ja mugav lahendus tapeeditava või värvitava pinna ettevalmistamiseks. EasyUp Recover on mõõtmetelt täiesti stabiilne ja kortsumiskindel materjal. EasyUp Recover on põrutus- ja kriimustuskindel. Mõeldud kasutamiseks siseruumides.

 

  • Tootekood:  24
  • Tootja: Borastapeter
  • Tootjariik: Rootsi
  • Ühik:RL
  • Pikkus/Laius: 10,0m x 0,97m
  • Liim: Quelyd Fliselin/Kiilto Master Flis

Saadavus:  2 – 10 päeva

 

Kirjeldus

Kaal: 310-350 g / m2

Rulli mõõdud: 0,97 x 10 m

Materjal: polüester

Pind: mineraalset tüüpi kahepoolne materjal

Liim: raskematele fliistapeetidele mõeldud liim

Ei sisalda PVC-d, plastifikaatoreid ega klaaskiudu.

 

Paigaldusjuhised

Kontrollige, ega tootel pole nähtavaid defekte. Rulli esimestel või viimastel meetritel esinevad defektid peaksid olema kompenseeritud rulli lisapikkusega.

Tapetseeritavad pinnad peavad olema kuivad ja puhtad. Lahtised kihid eemaldage. Suuremad ebatasasused vajavad pahteldamist. Väga imavad pinnad võivad vajada kruntimist.

Kandke tapetseeritava seina või lae pinnale ühtlane paks liimikiht (umbes 0,5 l / m2). Kasutage selleks rulli või pintslit. Liimitage julgelt kahe paani jagu korraga ja oodake enne paigaldamist umbes 15 minutit. Paigaldamiseks võib tasandustapeedi rulli asetada põrandale, sealt siis paane seinale tõmmates ja lõigates, või lõigata paanid eelnevalt mõõtu. Soovitatav on tulemust väiksemal pinnal eelnevalt testida.

EasyUp Recoveri paanid paigaldage serv-serva vastu. Samuti on võimalik need paigaldada ülekattega ja seejärel ideaalse ühenduskoha nimel mõlemad kihid korraga läbi lõigata ning jäägid eemaldada.

Nurkades peab EasyUp Recover paani katkestama nurgas. Kehtib nii välis- kui ka sisenurkade kohta. Sisemisse nurka kantakse enne värvimist akrüül.

Tapeetimisel siluda paani tapetseerimistööriistaga. Hoiduge liigsest hõõrumisest alumise faktuuri väljajoonistumise vältimiseks. Lakse tapeedil umbes päeva jagu kuivada. Seejärel võite alustada tapeetimist / värvimist.

Tootekood: 24 Kategooria:
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.