fbpx
Tasuta transport pakiautomaati! Tellimusi postitame igal tööpäeval!

Borastapeter Fiderduk tasandustapeet (paksus õhuke ja rulli suurus 9.5 rm)

27.90

Tasandustapeet FIBERDUK on vahel ka rullpahtliks nimetatud tehniline alustapeet e. tasandustapeet. Eelvärvitud fliismaterjal on ette nähtud ülevärvimiseks või -tapeetimiseks. Toode armeerib seinte-lagede pragusid ja vuuke, tugevdab pinda ja annab seinale ühtlase üldmulje ka ilma lauspahtelduseta. Fiberduk on oma mõõtmetelt täiesti stabiilne materjal. Mõeldud kasutamiseks siseruumides.

 

  • Tootekood:  15
  • Tootja: Borastapeter
  • Tootjariik: Rootsi
  • Ühik:RL
  • Pikkus/Laius: 10,0m x 0,95m
  • Liim: Quelyd Fliselin/Kiilto Master Flis

Saadavus:  2 – 10 päeva

 

Kaal: 110 g / m2

Rulli mõõdud: 0,95 x 10 m

Materjal: tselluloos ja polüester

Liim: fliistapeedi liim

Ei sisalda PVC-d, plastifikaatorit ega klaaskiudu.

 

Paigaldusjuhised

Kontrollige, ega tootel pole nähtavaid defekte. Rulli esimestel või viimastel meetritel esinevad defektid peaksid olema kompenseeritud rulli lisapikkusega.

Tapetseeritavad pinnad peavad olema kuivad ja puhtad. Lahtised kihid eemaldage. Suuremad augud/ebatasasused vajavad pahteldamist. Väga imavad pinnad võivad vajada kruntimist.

Kandke tapetseeritava seina või lae pinnale ühtlane liimikiht (umbes 1 dl / m2). Kasutage selleks rulli või pintslit. Liimitage julgelt kahe paani jagu korraga. Paigaldamiseks võib tasandustapeedi rulli asetada põrandale, sealt siis paane seinale tõmmates ja lõigates, või lõigata paanid eelnevalt mõõtu. Soovitatav on tulemust väiksemal pinnal eelnevalt testida.

Fiberduk paanid paigaldage serv-serva vastu. Samuti on võimalik need paigaldada ülekattega ja seejärel ideaalse ühenduskoha nimel mõlemad kihid korraga läbi lõigata ning jäägid eemaldada.

Sisenurgad paigaldage 5 mm ülekattega ühes seinas. Uue paaniga jätkake nurgast. Välisnurkades keerake paan üle välisnurga 1 cm jagu ja jätkake järgmise paaniga 5 mm ülekattes.

Tapeetimisel siluge paani tapetseerimistööriistaga. Hoiduge liigsest hõõrumisest alumise faktuuri väljajoonistumise vältimiseks. Laske tapeedil umbes päeva jagu kuivada. Seejärel võite alustada tapeetimist / värvimist. Fiberduk on eelnevalt värvitud ja värvitav seina- või laevärviga ilma kruntimata.

 

 

Tootekood: 15 Kategooria:
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.